OTURUM AÇ
Hakkımızda

Müşteri ihtiyaçlarını odak noktası haline getirerek, bu doğrultusunda içerikler sunuyor ve müşterilerin her geçen saniye daha fazla gelişim ve büyüme göstermelerine katkı sağlıyoruz. Sektöre adım attığımız ilk günden beri, Türkiye’nin en iyi marka ve ajanslarına; milyonlarca kelimeye ulaşan kaliteli, özgün ve faydalı içerikler ürettik. Hızlı sonuç almak isteyen ve kaliteyi önemseyerek öncelikleri arasına alan internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını önemsiyoruz ve “On Saniye” de sonuca gitmeleri için özverili ve sistematik şekilde çalışıyoruz.

Karaca Grup’a ait olan “Sistemim” markasının “Digital Marketing” alanındaki tecrübesi ile “İçerik Yönetimi” alanında uzmanlığını kanıtlayan “Sentilyon”u bir araya getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Alanında uzman olan yazarlardan oluşan genç ve dinamik ekibimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her içeriğe; hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiz. İçerik stratejisi, hedef kitle ve özgünlük noktalarını ortak bir payda da toplayarak markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtan içerikleri hizmetinize sunuyoruz. On Saniye olarak bugüne kadar yüzlerce müşterimize birinci sınıf hizmet verme misyonumuzu hiç unutmadık ve bunu kültür haline getirerek çalışmaya devam ediyoruz.

Neden On Saniye?

Türkiye’nin içerik pazarlama alanında en kaliteli ajansı olarak; yayıncılık, reklamcılık ve iletişim alanlarında da tecrübe sahibi olan nitelikli ekibimiz ile müşterilerimizin başarıya ulaşmalarına destek oluyoruz. Tasarladığımız çalışma sistemleri sayesinde ihtiyacınız olan her kategoride; faydalı, özgün ve kaliteli içerikler ile limitleri zorlayarak başarınıza başarı katmayı amaçlıyoruz.

ÜYE GİRİŞİ
KAYIT OL
ŞİFRE SIFIRLAMA